Ładowanie zawartości strony...Czas ładowania zależy od twojej prędkości połączenia.


Nowe Testy Multiselect (Multiselect 2 + symulator)

obrazek
ZAPISZ SIĘ - RABAT 10.00 PLNZAPISZ SIĘ - RABAT 10.00 PLN

Cena: 189.00 PLN

Nowe Testy Multiselect ("Multiselect 2" + symulator) 

FAQ - podstawowe informacjeFAQ - podstawowe informacje

Nowe Testy Multiselect (tzw. Multiselect 2) + Nowy Profil kandydata: 189 złotych (cena w najbliższym tygodniu zmieni się na 349 złotych, ponieważ Multiselect 2 jest obecnie praktycznie nieosiągalny. Dajemy gwarancję, że nikt nie daje pełnej bazy zagadnień, które zawierają się w naszym nowym symulatorze!

W nowych testach multiselect ("Multiselect 2") zmieniło się praktycznie wszystko:

1) "Multiselect 2". Multiselect został dużo bardziej rozbudowany. Doszło wiele nowych pytań, które mają na celu zweryfikować czy kandydaci nie starają się przypadkiem "wybielić". 


2) Profil kandydata. Profil został całkowicie zmieniony. Często odpowiedzi całkowicie się różnią w starych zagadnieniach, ponieważ zmieniając treść pytania zmienili sens odpowiedzi. Nowe zagadnienia mają dodatkowo spotęgować efekt weryfikacji prawdomówności kandydatów. 

3) Zadania matematyczne. Zwiększyła się znacząco ilość zadań. Poziom trudności zadań matematycznych jest obecnie bardzo duży. Tylko nieliczne osoby potrafią rozwiązać te zadania bez wcześniejszego przygotowania.

4) Obrazki na spostrzegawczość. Zostały wprowadzone bardziej skomplikowane obrazki, które są bardziej tematyczne (już nie gra w kasynie itp.). Przykładem jest wypadek samochodowy z udziałem czerwonego samochodu. Pozostałe obrazki dostępne będą po wykupieniu symulatora.


5) Test na refleks.Test na refleks jest obecnie bardziej skomplikowany. Różni się również system punktacji. Obecnie ma on dużo większy wpływ na wynik końcowy rekrutacji. Policja wyszła z założenia, że potencjalni kandydaci powinni mieć ponadprzeciętny refleks, a nowy test na refleks ma to zweryfikować.

6) Układanie zdań. Stare zadania zostały całkowicie zastąpione nowymi. Inaczej też naliczana jest punktacja za poprawne/błędne ułożenie wyrazów. Warto więcej czasu poświęcić podczas nauki, aby nie popełnić błędów podczas rekrutacji.

7) Limit czasowy. Zmienił się limit czasu na udzielenie odpowiedzi z poszczególnych kategorii testów. Często limit jest mniejszy, co ma zweryfikować, jak działasz pod presją. Trzeba przyznać, że zrobili to bardzo skutecznie. Nasz symulator zawiera odzwierciedlenie limitu z aktualnego czasu.

8) Nowa rozmowa z psychologiem, aż 2 godziny. Wcześniej rozmowa trwała ok. 30-50 minut. Obecnie może trwać 2 godziny i dotyczy często sytuacji behawioralnych, czyli np. podczas wykonywania codziennej pracy staje się coś niecodziennego i jaką decyzję wtedy podejmujesz. Psycholog w tym czasie dogłębnie prześwietli Twoją osobę. Jedno jest pewne. Jeśli się nie przygotujesz to szansa na pozytywne przejście przez tą rozmowę wynosi około 0 (czyt. zera). Nasz poradnik został zaktualizowany pod kątem nowej rozmowy z psychologiem i całkowicie przygotowuje do nowych warunków.


9) Czas rozwiązywania testów ma znaczenie.Im dłużej rozwiązujesz testy przy komputerze, tym psychologowie bardziej cię dopytują przez co masz dużo mniejszą szansę.


10) Nowe pytania o uzależnienia i zachowania z pracy. "Multiselect 2" zawiera obecnie sporo nowych zagadnień dot. Twoich uzależnień i zachować z pracy. Pytania często nie są zadane wprost. W związku z czym udzielenie odpowiedzi nie jest taka oczywista.

PODSUMOWANIE:
Policja wyciągnęła wnioski... osoby przygotowujące się ze "starego multiselectu" będą w 100% oblewać. Policja zastosowała bardzo sprytne metody weryfikacji czy dana osoba sztucznie przygotowywała się do multiselectu czy też nie. Pytania są często inaczej ubrane, co spowodowało, że jeśli przygotowywałeś się do wcześniejszego multiselectu to automatycznie nie zaliczasz nowych testów. Do tego wszystkiego doszły zypełnie nowe pytania, a większość starych i tendencyjnych pytań została zredagowana. 
Nowy "Multiselect 2" jest przez to dużo trudniejszy. Jest również więcej powiązań i wykluczeń między pytaniami, co pokazuje dokładniejszy profil kandydata. Jednocześnie jeszcze raz podkreślamy... Multiselect już nie ma 567 pytań!

Opinie absolwentówOpinie absolwentów
A.J z Poznania: Platforma i materiały z MS i WZ bardzo mi pomogły w testach do Policji. Z MS w KWP Poznań uzyskałem 53/60 pkt a z WZ 57/60 pkt oczywiście dzięki waszej pomocy. Wszystko na waszej platformie się powtórzyło, no oprócz rozsypanki ze zdań. Łącznie z rekrutacji mam 192 pkt, mam nadzieję, że to wystarczy. Teraz czeka mnie poradnia zdrowia psychicznego, na której nie wiem co się spodziewać... i lekarz. Będę was wszystkim znajomym polecać !!! 

Mateusz K.: Zanim trafiłem na Wasz symulator naczytałem się tych wszystkich bzdur na forum niejakiego P. Jarka (tego samego który dostał wyrok sądowy umieszczony na Waszej stronie). Dopiero później dowiedziałem się, że to forum wcale nie jest "policyjnym forum" tylko jego prywatnym gdzie sam może pisać sobie komentarze. Podsumuję to tak: Wasza platforma, podejście do klienta, jakość i obszerność materiałów są zdecydowanie NAJLEPSZE. Dziękuje jeszcze raz bardzo za pomoc - jestem bardzo wdzięczny. Odpowiedź dostałem już po 3 tygodniach. Zdałem i co ciekawe - z najlepszym wynikiem.

Kuba L.: Dzięki przejściu przez symulator poznałem swoje słabe strony, które spowodowały negatywny wynik za pierwszym razem. Dobrze, że trafiłem na Waszą ofertę, bo bez niej popełniłbym te same błędy co wcześniej. No i za drugim razem zdałem!!! Wszystkie pytania się pokryły z Waszymi, psycholog również mnie na niczym nie zagiął, bo wszystko było szczegółowo opisane w materiałach. Polecam!!!!

Dariusz P.: Zakupione u Państwa testy są rewelacyjne! Wcześniej zostałem oszukany u Waszej konkurencji i wciśnięto mi za 200 zł jakieś bzdety. Dobrze, że trafiłem do Was - nie pisałem wcześniej swojej opinii, bo czekałem na wynik - Pozytywny!!!! Dzięki jeszcze raz!

Arkadiusz Z.: Witam serdecznie, zdałem ten test multiselect i musze przyznać że Pańska platforma miała niemały udział w tym sukcesie.

Krystian P.: Bardzo mi zależało. Wykupiłem pełny pakiet i po zapoznaniu się z ebookami i po rozwiązaniu symulatora byłem dużo spokojniejszy na testach finalnych. Tym bardziej, że testy były kropla w krople jak w symulatorze. Może różniły się dosłownie 2-3 zadania.

Michał W.: Testy były identyczne. Dziękuje bardzo za wiele rad mailowych oraz telefonicznych.

Jakub W.: Udało się!!! Miał Pan 100% rację z radami przy drugim podejściu na rozmowie z psychologiem. Psycholog pytał dokładnie o to, co zawarte było w materiałach i bez żadnych problemów odpowiedziałem na wszystkie zadane pytania. Dzisiaj dostałem wynik POZYTYWNY! Już poleciłem Pana wszystkim znajomym i będę to robić jak tylko będzie okazja. To jednak jest piękny słoneczny dzień :-)

Mateusz S.: Witam, jestem po testach MS i chciałbym podziękować za pomoc, ponieważ udało mi się przejść pozytywnie testy, teraz czekam na rozmowę która mam w przyszłym tygodniu, testy prawie w całości były takie jak na komendzie, historyjki były takie same oraz wyszukiwanie szczegółów.

Krzysiek_Dzierzoniow: Całe szczęście, że nie kupiłem testów od konkurencji (a długo się wahałem) , bo pewnie kupując od osoby skazanej miałbym zamkniętą drogę jako policjant... Czasem warto zasugerować się intuicją

Sebastian A.: A jednak! Szczerze mówiąc z wielką ulgą czytałem Pana adnotacje w zakładce "Legalność", ponieważ zostałem mocno nastraszony podczas rozmowy telefonicznej z Pana konkurencją. Miałem mieć sprawę sądową itp. a tu nagle okazuje się, że jest zupełnie na odwrót. Pozdrawiam i dziękuje za świetne przygotowanie do testów - wczoraj dostałem pozytywną odpowiedź!"

Marcin B.: Widzę, że Pan wziął sprawy w swoje ręce i podał Pan sprawę do sądu. Efekt taki jak przypuszczałem, Jarosław S. skazany prawomocnym wyrokiem, a testy Pana bronią się same w sobie. Gratulacje!

Marek Z. : Chciałem panu podziękować właśnie niedawno dostałem telefon, że przeszedłem multiselekt. Będe polecał pana znajomym

Michal_Gawlik_Klodzko : Najlepsze testy na jakich do tej pory pracowałem! Moim zdaniem dobra inwestycja. Teraz nic, tylko czekać na pozytywny wynik egzaminu i pracę w służbach! Dziękuję bardzo!

Marian Czarny : Bardzo dobre testy, dobrze przygotowują i są bardzo podobne do prawdziwych. Polecam

IgorR. : Jestem pozytywnie zaskoczony! Nie sądziłem że ten symulator pomoże mi zdać testy!!! Świetny symulator. Dziękuję wam i polecam was dalej!

Jarosław Tkacz: Naprawdę dobre testy, polecam wszystkim

krzysztof_z_olsztyna: Chcesz zdać? Wypróbuj ten symulator. Najlepsze z możliwych. Testy MS i inne najwyzsza półka. Ja zdałem dzięki niemu. Dziękuję i pozdrawiam

Bernadetta Morawiec: Bardzo rzeczywisty symulator! Wart tych pieniedzy. Dodatkowo fachowa i miła obsługa! Dziękuje Panie Adrianie! Pozdrawiam

Jan Kubit: Witam. Szczerze polecam te testy. Podobne do prawdziwych i uczą naprawdę dobrze. Dużo mi pomogły. Polecam

Artur Kosik: Bardzo dziękuję za Państwa pomoc w przygotowaniu i pozytywnym zdaniu egzaminu. Wreszcie udało mi się zdobyć długo oczekiwaną posadę i to dzięki waszym testom. Dziękuję serdecznie

BMalec: Fachowa porada, przystępna cena, niemal jak finalny - bardzo dobry. Polecam wszystkim

A. Biskup: To jest prawdziwy symulator a nie jakieś inne badziewia! Tu są rzeczywiste testy, opowiadania, testy osobowości. Żałuję, że straciłem pieniądze kupując inne w postaci wysyłki mailowej tak/nie. Naprawdę dobra robota!

kuba-zgorzelec: Szanowni Państwo dziękuję za pomoc w zdaniu testów. Wasz symulator był niemal identyczny jak ten prawdziwy! Dobra inwestycja. Pozdrawiam

Aneta Sczypka: Dobre testy. Naprawde warto i miła obsługa. Szczerze polecam sprawdzić

K.Nowak: Powiem krótko - jedyne testy warte jakichkolwiek pieniędzy! W inne pakowałem bezskutecznie, a dzięki tym jestem po zdanych testach. Dziękuję wam bardzo

Robert Pieniążek: Pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Bardzo dobre o rzetelne testy. Polecam wszystkim

Wrocław,: Najlepszy testy jakie kupiłem. Testy psycho i z wiedzy ogólnej takie jak na rekrutacji. Ogólnie jak rzeczywiste. Sprawdzcie sami. Polecam i dziękuję

Police997: Rewelacja symulator! Polecam wszystkim zainteresowanym. Z mojej strony 100% zadowolenia za tę cenę.

Iga Kwiatek: Świetny symulator dzięki któremu pewnie zdałam główny egzamin. Świetne opracowania testów psychologicznych, graficznych oraz innych również. Szczerze polecam!

Rafał Witenko: Świetne testy! Polecam wszystkim! pozdrawiam

Maciej z Katowic: Dzięki temu symulatorowi zdałem testy! Będę pracował w policji. Jeśli też tego pragniesz to polecam ci ten symulator. Bardzo dobre materiały.

Marta Kot: Najlepszy symulator i bardzo rzeczywisty. Super opracowania zagadnień. Atrakcyjna cena w porównaniu z innymi na forach czy chomiku. Z mojej strony same superlatywy dla Państwa. Dziękuję i pozdrawiam

J. Nakonieczny: Test ten bardzo dobrze przygotowuje do prawdziwego. Materiały profesjonalnie opracowane i fachowa obsługa. Ode mnie jak najbardziej pozytywna ocena. Polecam

Maciek_Kce: Super! Dziękuję i pozdrawiam. Polecam, naprawdę warto

Adrian: Testy warte tej ceny i podejście do klienta bardzo fachowe. Polecam

M. Biernacki: 100% zadowolenia z mojej strony! Naprawdę dobre testy - solidne opracowanie zagadnień. teraz czekam na finalny i nie boję się o wynik. Polecam wszystkim. Naprawdę warto

MiloszKubera: Najlepsze testy MS i psychologiczne na jakie udało mi się do tej pory trafić. Skutecznie oddziałują i dają pewność siebie. Dziękuję i pozdrawiam

Jacek T.: Polecam wszystkim z czystym sumieniem!!! WARTO!!!

Piotrek G.: Bardzo realistyczny symulator testów rekrutacji do służby! Wart swojej ceny i fachowa obsługa! 100% pozytyw

Artur Małecki: Dziękuję za pomoc w zdaniu testu. Dzięki waszej symulacji nie miałem problemów z ms czy badaniu psychologicznemu +rozmowy z psychologiem. Dziękuję i pozdrawiam

M. Orlowski: Najlepszy symulator na jakim miałem okazję ćwiczyć. Szkoda, że wczesniej pakowałem pieniądze na inne. TU JEST WSZYSTKO!!!! NAPRAWDĘ WARTO!!! pozdrawiam Marek

Beata Stasiuk: Świetne testy godne polecenia!"

Jan Nowak: To jest bardzo dobry symulator. Ma wszystko czego można się spodziewać na prawdziwym egzaminie. Jestem już po i jestem bardzo z siebie zadowolony. Pozdrawiam

Grzegorz O.: Wszystko ok, polecam

Mariusz Kowalski: Naprawdę dobra robota która ułatwia sprawę podczas egzaminu. Polecam wszystkim!!!"

Anonim: Naprawdę dobry symulator wart tych pieniędzy, dodatkowo fachowa i profesjonalna obsługa i doradztwo. Polecam

R. R: Wszystko super! Merytorycznie niemal jak na prawdziwym! Zdałem dzięki temu! Polecam wszystkim chcącym zdać egzamin! Pozdrawiam

Monika K.: Rewelacja!!! Najlepszy jaki zakupiłam dotychczas. Czekam na egzamin i muszę powiedzieć że moje obawy gdzieś zniknęły. Polecam wszystkim

paweł_rybnik: Bardzo dobry symulator wart swojej ceny. Ma wszystko czego potrzeba do zdania egzaminu. Polecam wszystkim zainteresowanym z czystym sumieniem.

Krzysztof H.: Świetny symulator polecam wszystkim!

Paweł POZNAŃ: Dzięki temu symulatorowi zdałem egzamin!!! Polecam wszystkim.

MAŁGOSIA_A : BARDZO RZECZYWISTY SYMULATOR, EGZAMIN BYŁ PRAWIE IDENTYCZNY! WARTO NAPRAWDĘ.

Aneta K.: Tydzień temu wykupiłam u Państwa testy, dzięki czemu otrzymałam bonus w postaci poradnika. Dwa dni temu miałam testy MS na których odpowiadałam kierując się Waszymi poradami, byłam spokojna i opanowana, bo wiedziałam, że nic nie może mnie zaskoczyć - efekt? ZDAŁAM!  Dziękuje bardzo za bardzo dobry kontakt i świetną platformę.

Tomasz B.: Witam! Właśnie wróciłem z testu i muszę Wam bardzo podziękować, bo składając zamówienie byłem sceptycznie nastawiony do tego typu testów. Moje życie się zmieniło w dniu dzisiejszym i to Wasza zasługa. Jeszcze raz bardzo dziękuje!

Jola: Polecam wszystkim przejście testu MS na tej platformie. Odpowiadałam na pytania tak jak ja uważałam, ale dzięki tej platformie mogłam poćwiczyć testy graficzne, testy na spostrzegawczość itp. co pomogło mi w uzyskaniu wyniku pozytywnego na MS. Jestem również zadowolona za pomoc w sytuacjach wątpliwych dotyczących obsługiwania platformy. Dziękuje i pozdrawiam :)

Artur S.: Test zdałem pozytywnie. Szczerze mówiąc 90% zasługi to Pana pomoc w postaci symulacji MS."

Bartosz B. (zdał test Multiselect dnia 06.06.2013) - Gratulujemy!: Na pewno dużo pomagają, testy matematyczne, sześciany na spostrzegawczość itd powtórzyły się one na teście, więc byłem dobrze przygotowany. Także tutaj ogromny plus dla Was:) . jeśli chodzi zaś o sam MS nie odpowiadałem w 100% jak sugerowaliście gdyż nie chciałem wyjść na idealnego człowieka bez skazy, bo bałem się że psycholog mnie potem przemagluje, ale na pewno bardzo się przydały byłem spokojny na teście i wiedziałem co i jak.. 

Arkadiusz W.: Zadania na refleks takie same jak na Multiselekcie, historyjki kryminalne również, zadania na spostrzegawczość tez, super w dodatku podsumowanie SUPER!!! 

Quban: Świetne testy , skarbnica wiedzy i doświadczenia.

Naczelny: Coś wspaniałego!!! 2 miesiące temu miałem test, który niestety oblałem, jednak wszystkie pytania z Waszego symulatora pokrywają się praktycznie co do joty... Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Piotr N.: Z niedowierzaniem przeglądam te materiały i powiem szczerze, że nie wiem jakim cudem, ale to na prawdę działa i wygląda jak prawdziwy test rekrutacyjny do policji. Pozdrowienia i gratulacje z pomorskiego! 

Magda M.: Te testy wciągają lepiej niż książka. Zaczęłam rozwiązywać Wasze testy od 20:00, jest 01:00 w nocy a ja ciągle nie mam dość. Test na refleks MISTRZOSTWO ŚWIATA! Ciekawe jakie wyniki mają pozostali.