Cennik

WAŻNE: 

od dnia 05.06.2018 r. jesteśmy jedynym uprawnionym podmiotem, który może posługiwać się znakiem towarowym Multiselect. Znak towarowy Multiselect został zastrzeżony w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) przez co w całej Unii Europejskiej posługiwać się znakiem Multiselect możemy wyłącznie my lub podmiot posiadający nasze pisemne potwierdzenie wykupionej licencji na znak Multiselect. Jeśli masz wątpliwości wpisz słowo “Multiselect” w wyszukiwarce znaków towarowych: https://euipo.europa.eu/eSearch/


Cennik znajduje się poniżej:


1) Nowe Testy Multiselect (tzw. Multiselect 2) + Nowy Profil kandydata: 189 złotych (cena w najbliższym tygodniu zmieni się na 399 złotych, ponieważ Multiselect 2 jest obecnie praktycznie nieosiągalny. Dajemy gwarancję, że nikt nie daje pełnej bazy zagadnień, które zawierają się w naszym nowym symulatorze!

(Płatność PayU lub zamów mailowo: kontakt@testymultiselect.pl )

WAŻNE INFORMACJE:

W nowych testach multiselect ("Multiselect 2") zmieniło się praktycznie wszystko:

1) "Multiselect 2". Multiselect został dużo bardziej rozbudowany. Doszło wiele nowych pytań, które mają na celu zweryfikować czy kandydaci nie starają się przypadkiem "wybielić". 

2) Profil kandydata. Profil został całkowicie zmieniony. Często odpowiedzi całkowicie się różnią w starych zagadnieniach, ponieważ zmieniając treść pytania zmienili sens odpowiedzi. Nowe zagadnienia mają dodatkowo spotęgować efekt weryfikacji prawdomówności kandydatów. 

3) Zadania matematyczne. Zwiększyła się znacząco ilość zadań. Poziom trudności zadań matematycznych jest obecnie bardzo duży. Tylko nieliczne osoby potrafią rozwiązać te zadania bez wcześniejszego przygotowania.

4) Obrazki na spostrzegawczość. Zostały wprowadzone bardziej skomplikowane obrazki, które są bardziej tematyczne (już nie gra w kasynie itp.). Przykładem jest wypadek samochodowy z udziałem czerwonego samochodu. Pozostałe obrazki dostępne będą po wykupieniu symulatora.

5) Test na refleks. Test na refleks jest obecnie bardziej skomplikowany. Różni się również system punktacji. Obecnie ma on dużo większy wpływ na wynik końcowy rekrutacji. Policja wyszła z założenia, że potencjalni kandydaci powinni mieć ponadprzeciętny refleks, a nowy test na refleks ma to zweryfikować.

6) Układanie zdań. Stare zadania zostały całkowicie zastąpione nowymi. Inaczej też naliczana jest punktacja za poprawne/błędne ułożenie wyrazów. Warto więcej czasu poświęcić podczas nauki, aby nie popełnić błędów podczas rekrutacji.

7) Limit czasowy. Zmienił się limit czasu na udzielenie odpowiedzi z poszczególnych kategorii testów. Często limit jest mniejszy, co ma zweryfikować, jak działasz pod presją. Trzeba przyznać, że zrobili to bardzo skutecznie. Nasz symulator zawiera odzwierciedlenie limitu z aktualnego czasu.

8) Nowa rozmowa z psychologiem, aż 2 godziny. Wcześniej rozmowa trwała ok. 30-50 minut. Obecnie może trwać 2 godziny i dotyczy często sytuacji behawioralnych, czyli np. podczas wykonywania codziennej pracy staje się coś niecodziennego i jaką decyzję wtedy podejmujesz. Psycholog w tym czasie dogłębnie prześwietli Twoją osobę. Jedno jest pewne. Jeśli się nie przygotujesz to szansa na pozytywne przejście przez tą rozmowę wynosi około 0 (czyt. zera). Nasz poradnik został zaktualizowany pod kątem nowej rozmowy z psychologiem i całkowicie przygotowuje do nowych warunków.

9) Czas rozwiązywania testów ma znaczenie. Im dłużej rozwiązujesz testy przy komputerze, tym psychologowie bardziej cię dopytują przez co masz dużo mniejszą szansę.

10) Nowe pytania o uzależnienia i zachowania z pracy. "Multiselect 2" zawiera obecnie sporo nowych zagadnień dot. Twoich uzależnień i zachować z pracy. Pytania często nie są zadane wprost. W związku z czym udzielenie odpowiedzi nie jest taka oczywista.

PODSUMOWANIE:
Policja wyciągnęła wnioski... osoby przygotowujące się ze "starego multiselectu" będą w 100% oblewać. Policja zastosowała bardzo sprytne metody weryfikacji czy dana osoba sztucznie przygotowywała się do multiselectu czy też nie. Pytania są często inaczej ubrane, co spowodowało, że jeśli przygotowywałeś się do wcześniejszego multiselectu to automatycznie nie zaliczasz nowych testów. Do tego wszystkiego doszły zypełnie nowe pytania, a większość starych i tendencyjnych pytań została zredagowana. 
Nowy "Multiselect 2" jest przez to dużo trudniejszy. Jest również więcej powiązań i wykluczeń między pytaniami, co pokazuje dokładniejszy profil kandydata. Jednocześnie jeszcze raz podkreślamy... Multiselect już nie ma 567 pytań!


ZAMÓW NOWY "Multiselect 2" - Kliknij tu



2) Testy Wiedzy Ogólnej - pytania i odpowiedzi (eBook): 59 złotych. (NOWA BAZA PYTAŃ)

(Płatność PayU lub zamów mailowo: kontakt@testymultiselect.pl )