Aktualności

16.09.2016 - NOWA ROZSYPANKA ZDAŃ - taka jak na testach finalnych!

Nasz materiał został zaktualizowany. Dodana została nowa rozsypanka zdań.

15.09.2016 - 30 NOWYCH PYTAŃ DO Testu Wiedzy Ogólnej (TWO)

Test Wiedzy Ogólnej został zaktualizowany o 30 nowych zagadnień z którymi każdy będzie musiał się zmierzyć na pierwszym etapie rekrutacji.

01.09.2016 - POZYTYWNY FEEDBACK !

Nowy, ulepszony symulator z jeszcze dokładniejszym profilem i materiałami sprawił, iż nawet najbardziej oporne osoby doskonale radzą sobie z przyswajaniem wiadomości i nauką profilu. Nasz sukces przekłada się bezpośrednio na Wasze wyniki. W sierpniu zdawalność wyniosła 98%. Gratulujemy !

14.07.2016 - ZDAWALNOŚĆ 100% w miesiącach Maj-Czerwiec !!!

Z wielką radością informujemy, iż w miesiącach Maj-Czerwiec każdy korzystający z naszych materiałów zaliczył rekrutację do policji. To najlepsze potwierdzenie jakości naszych materiałów i skuteczności symulatora. Gratulujemy!

08.06.2016 - NOWY, LEPSZY SYMULATOR BEZ OGRANICZEŃ !

Z przyjemnością informujemy, iż zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów zmieniliśmy sposób działania symulatora na jeszcze bardziej skuteczny. Po wykupieniu dostępu do symulatora w dowolnym momencie można zrestartować wyniki i zacząć rozwiązywać symulator od początku. Oczywiście nie ma żadnego limitu ilościowego i nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami. 
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: kontakt@testymultiselect.pl 

23.04.2016 - Wywiad Zorganizowany

Ze względu na napływające do nas informację o pozytywnym przejściu etapu Multiselect, dzięki naszej pomocy niezmiernie miło jest nam poinformować wszystkich, że na stronie pojawił się nowy materiał do Wywiadu Zorganizowanego. Opis materiału:
Wywiad Zorganizowany - Krok po Kroku i najczęściej zadawane pytania przez komisję. Materiał jest opracowany bardzo szczegółowo i dokładnie. Poradnik jest opisany na 23 stronach a4. eBook zawiera pytania, odpowiedzi oraz analizę każdego z zadawanych pytań. Zagadnienia poruszane w WZ:
a) Motywacja do podjęcia służby w policji
b) współpraca i współdziałanie w grupie
c) autoprezentacja
d) zagadnienia problematyczne
Materiał można zamówić poprzez zieloną ikonkę "Zapisz się".

24.02.2016 - Materiały na rok 2016

Uprzejmie informujemy, iż oferowane przez nas materiały oraz symulator są obowiązujące oraz aktualne w nowym 2016 roku. 

09.01.2016 - PODANO LIMITY PRZYJĘĆ DO POLICJI NA ROK 2016 !

UWAGA! Terminy i limity przyjęć do służby w Policji w roku 2016:

Komendant Główny Policji określił następujące terminy i limity przyjęcia do służby w Policji:

7 marca - 1 000 osób,

6 czerwca - 860 osób,

1 lipca - 140 osób,

12 września - 1 000 osób,

28 listopada - 1 000 osób

27.09.2015 - AKTUALIZACJA MATERIAŁÓW!!!

Ze względu na fakt, iż wielu naszych klientów w ostatnich 2 dniach dzwoniło do nas w związku ze zmianą niektórych pytań testowych w odniesieniu do naszych testów informujemy, iż materiały zostały zaktualizowane o nowe zagadnienia. 

14.08.2015 - REKORDOWA SKUTECZNOŚĆ W MIESIĄCACH LIPIEC/SIERPIEŃ.

Z wielką radością informujemy, iż w miesiącach wakacyjnych praktycznie wszyscy nasi klienci zaliczyli etap MS. Uściślając tylko 1 osoba nie zdała po wykupieniu naszych materiałów. Jak sama przyznała, zaczęła zmieniać ustalony w poradnikach profil kandydata (myśląc, że bycie zbyt idealnym nie jest dobrym rozwiązaniem...). Teraz czas na kolejny etap jakim jest WZ !!! Nieskromnie mówiąc nasz eBook dot. Wywiadu Zorganizowanego jest perfekcyjny. Po wykupieniu tego eBooka po prostu nie sposób jest nie zdać etapu WZ. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@testymultiselect.pl


Strona:poprzednia1 2 3 4 5 następna