Aktualności

25.07.2013 - WIELE POZYTYWNYCH OPINII!

Nie jesteśmy w stanie zamieszczać wszystkich pozytywnych opinii, które napływają na naszą skrzynkę. Dzieję się tak, ponieważ większość klientów chwali się swoimi znakomitymi wynikami testów, dzięki naszej pomocy, na bieżąco!

W imieniu swoim i zespołu chcę bardzo podziękować za wszystkie pozytywne opinie!
Powodzenia na nowej drodze życia w sferze zawodowej!
Jeszcze raz GRATULUJEMY!

07.06.2013 - SUKCES!

Otrzymujemy zmasowaną liczbę wiadomości na maila, że wiele osób, które zakupiły u nas dostęp do symulatora bez problemu przeszły testy multiselect.

Pan Bartosz B. napisał:
"Na pewno dużo pomagają, testy matematyczne, sześciany na spostrzegawczość itd powtórzyły się one na teście, więc byłem dobrze przygotowany. Także tutaj ogromny plus dla Was:)
. jeśli chodzi zaś o sam MS nie odpowiadałem w 100% jak sugerowaliście gdyż nie chciałem wyjść na idealnego człowieka bez skazy, bo bałem się że psycholog mnie potem przemagluje, ale na pewno bardzo się przydały byłem spokojny na teście i wiedziałem co i jak.. "

I O TO CHODZI!
GRATULUJEMY!

10.05.2013 - AKTUALIZACJA

Testy graficzne (sześciany), testy na spostrzegawczość oraz układanie zdań logicznych zostały ZAKTUALIZOWANE.

21.04.2013 - Zarobki policjantów

Poniżej zamieszczamy średnie uposażenie netto policjanta - stan na czerwiec 2012 r.

1. Komendant Główny Policji - 13.976 zł.

2. Zastępca Komendanta Głównego Policji - 12.150 zł.

3. Komendant wojewódzki Policji - 8.185 zł.

4. Komendant powiatowy (miejski, rejonowy) Policji - 6.437 zł.

5. Kierownik referatu - 3.812 zł.

6. Detektyw/asystent - 3.145 zł.

7. Dzielnicowy/kontroler ruchu drogowego - 2.905 zł.

8. Policjant - 2.225 zł.

9. Kursant - 1.361 zł.

12.06.2018 - Jesteśmy jedynym właścicielem znaku towarowego MULTISELECT! Potwierdza to świadectwo rejestracji i znak towarowy nr: 016863227. Jeśli masz wątpliwości wpisz "multiselect" w wyszukiwarce znaków towarowych: https://euipo.europa.eu/eSearch/

Z wielką przyjemnością informujemy, iż od dnia 05.06.2018 r. jesteśmy jedynym uprawnionym podmiotem, który może posługiwać się znakiem towarowym Multiselect. Znak towarowy Multiselect został zastrzeżony i od dnia 05.06.2018 r. mogą z niego korzystać WYŁĄCZNIE podmioty, które mają nasze pisemne potwierdzenie opłacenia licencji na posługiwanie się w/w znakiem. 

Ważne!
Wszystkie podmioty, które bez naszej zgody będą posługiwały się naszym znakiem towarowym Multiselect będą pociągnięte do odpowiedzialności finansowej oraz karnej.

Od teraz każdy nasz kursant ma pewność, że nie wykupuje jakiś "podróbek" tylko jedyny prawdziwy Multiselect, którego wykupienia faktycznie zwiększy szanse na dostanie się do służby. Wszystkie inne pseudo materiały pomocnicze "Multiselect" na które firma nie ma naszej pisemnej zgody, działa niezgodnie z prawem i takie próby będą rozwiązywane na drodze sądowej.

Jednocześnie prosimy wszystkich o informacje czy zauważyli na innych, konkurencyjnych stronach używanie słowa "Multiselect". Ułatwi nam to weryfikację czy firmy wykorzystujące nasz znak towarowy Multiselect działają w oparciu o pisemną umowę.

01.04.2013 - SYMULATOR TESTÓW DO POLICJI XXI WIEKU!

Zespół portalu www.testymultiselect.pl ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich kandydatów ubiegających się do pracy w policji do sprawdzenia się w pierwszym w Polsce "symulatorze" testów do policji!

17.01.2016 -  FORMA MATERIAŁÓW !

Często zadajecie pytanie w jakiej formie i jak szybko otrzymacie materiały po dokonaniu wpłaty.

Otóż poradniki (czyt. eBooki w formacie PDF) oraz login i hasło do symulatora (platforma e-learningowa) są wysyłane w załączeniu mailowym AUTOMATYCZNIE po dokonaniu wpłaty przez system PayU lub niezwłocznie od momentu otrzymania potwierdzenia transakcji. 

W związku z powyższym nawet po dokonaniu wpłaty w środku nocy otrzymasz materiały od razu po opłaceniu!


Strona:poprzednia1 2 3 4 5